Zuby jsou naší vizitkou. Jakmile se totiž člověk usměje, jsou zuby tím, čeho si okamžitě každý všimne. Staráte se pečlivě o své zuby? Dejte si záležet.

Estetická stomatologie vám ze zubů udělá skvost – Pochlubte se novým úsměvem!

Úsměv je pro někoho důležitý, ale i lidé, kteří to neřeší. Přitom na stav svých zubů bychom si měli dávat pozor a nejen kvůli estetickému hledisku. Zuby máme jen jedny, zkažené zuby bolí a navíc opravdu nevypadají moc hezky a reprezentativně. V některých profesích je dokonce velký důraz kladen právě na to, jaké má člověk zuby. Záleží vám na zubech a chcete mít ještě krásnější úsměv? Pomoci vám může zubní lékař, který se zabývá estetickou stomatologií. Už se pak nikdy nebudete muset stydět usmát na okolí.

usmívejte se

Co je to estetická stomatologie

Stomatolog je člověk, který nám kontroluje a opravuje zuby, zjednodušeně řečeno, takhle vnímáme každý svého zubaře. Estetická stomatologie se ale nestará o to, zda jsou zuby zkažené a nejde tam ani o plomby a ostatní. Jde o odvětví, které se zaměřuje na krásu zubů jako takovou. Lidé totiž mají často zuby zdravé, ale mají je křivé, mají mezi zuby mezery nebo je mají zažloutlé. Ale i tyhle problémy se zuby je nutné řešit. Ono to jde totiž všechno vidět, když otevíráme ústa při mluvení nebo když se chceme na své okolí usmát. Ne každý sice vzhled zubů řeší, mnozí lidé jdou k zubaři jen v případě, že je zuby začnou hodně bolet, ale pokud vám na zubech a jejich vzhledu záleží, určitě se o to zajímejte.

dokonalé zuby

Zuby bílé a dokonalé

Estetická stomatologie Praha nabízí hned několik způsobů, jak své zuby můžete napravit a následně se můžete chlubit naprosto dokonalým úsměvem. První dojem udělá hodně a to platí i v případě, že otevřeme ústa třeba na pohovoru během žádosti o zaměstnání. Ale člověk s vybělenými a rovnými zuby se ihned cítí lépe vždy. Bělení zubů je asi nejznámějším zubařským zákrokem, co se estetické stomatologie týče. Pokud i vy toužíte po bělejším úsměvu, je lepší svěřit se do péče odborníka, domácí bělení zubů vám totiž může poškodit sklovinu. Do estetické stomatologie ale řadíme třeba i dentální hygienu, kde vás o zuby naučí správně a lépe starat.

V případě, že potřebujete vyřešit jakýkoliv problém se zuby, chcete, aby vaše zuby vypadaly lépe, neváhejte.