Hypotéka bez registru představuje podnikatelský úvěr. Formou podnikatelského úvěru poskytujeme i další typy úvěrů. Do této kategorie spadá ještě například hypotéka bez příjmu.

podnikání

Peníze z takového úvěru slouží k financování potřeb ve firmě. Tento typ úvěru si tedy mohou zřídit pouze podnikatelé, firmy nebo OSVČ. Jedná se tedy vyloženě pouze o typ podnikatelského úvěru. Jakmile získáte finance, můžete je použít pro své podnikání.

Odpovědi na nejčastější dotazy

  1. Kolik procent jsme schopni vám garantovat?

Maximální výše je 70 % z odhadu nemovitosti. Ovšem to je procento, které byst taktéž dostali i z banky, protože v dnešní době už neexistují žádné 100% úvěry.

  1. Jak je to se splatností?

Jistě se také ptáte, po jak dlouhou dobu můžete splácet. Tyto typy úvěrů nemusí být nutně krátkodobé. Dobu si můžete určit podle vašich potřeb. Můžete splácet od jednoho roku až po dlouhých 30 let. Vyberte si délku podle vašich možností.

  1. Daňové přiznání je dalším kamenem úrazu, takže jak je to s jeho dokazováním?

Pokud se obáváte daňového přiznání, pak si můžete být jistí, že bude vše naprosto v pořádku i v případě, že jej nebudete dokládat. Daňové přiznání se v našem případě dokládat nemusí.

podnikatel

  1. Jak se dá tento typ úvěru použít? Na co všechno mohu peníze investovat?

Peníze z úvěru můžete použít jakkoliv, avšak vždy v rámci podnikání. Úvěr můžete využít na financování různých potřeb ve firmě. Můžete s penězi platit běžné výdaje, můžete nakoupit stroje, zařízení a vybavení, můžete renovovat vaši firmu, založit nový oddíl, novou divizi, ale s penězi se dají dělat i jiné věci. Jistě se budete ptát https://streetgame.cz/na-co-se-holky-ptat/ na to, jestli s nimi můžete uhradit faktury, dluhy na sociálním a zdravotním nebo další nesrovnalosti. Ano i to je možné, někteří podnikatelé používají peníze právě na úhradu svých závazků, platí dluhy, faktury nebo dokonce exekuce. Tímto způsobem se dá taktéž refinancovat úvěr.