Philips Hue je pro někoho neznámá a nová technologie, pro někoho naopak velmi známá a oblíbená záležitost, na kterou nedá dopustit. Pokud patříte do první skupiny, pak se můžete těšit na to, že právě tato technologie se stane vaší oblíbenou. Může za to především rozmanitost a funkce, které můžete u této technologie očekávat. Je proto výhodné podívat se na to, co vám může tato technologie nabídnout:

osvícení

  • Inteligentní osvětlení pro celé obydlí
  • Možnost zapojit mnoho různých typů svítidel
  • Propojení s chytrými technologiemi vaší domácnosti
  • Zvýšení bezpečí skrze náhodné svícení po dobu vaší nepřítomnosti

Philips Hue je na trhu již nějakou dobu, za kterou si získalo mnoho spokojených zákazníků. I vy se můžete do této skupiny připojit, a to díky tomu, že jde o technologii, která má opravdový smysl. Nejde o nějaké obyčejné dálkové ovládání světel, které můžete získat u každé lepší žárovky. Jedná se o něco mnohem lepšího a zajímavějšího, o čem byste měli opravdu vědět.

Změňte svou domácnost k nepoznání

Pokud se rozhodnete tento systém osvětlení nainstalovat i do své domácnosti, získáte opravdu mnoho výhod. Nebude to přitom jenom o nějaké možnosti dálkově ovládat světla nebo třeba měnit jeho barvy. Bude to především naprostá programovatelnost nebo také synchronizace s dalšími zařízeními. Je například zajímavé, že pokud správně nastavíte světla za vaší televizí, můžete zlepšit atmosféru při sledování nějakého filmu tak, že světla se budou měnit podle scény, která se bude zrovna na televizi nacházet. Je to tedy komplexní změna osvětlení, která je vhodná pro všechny moderní domácnosti.

lampičky

Stačí mít zájem

Každá domácnost se může změnit k nepoznání díky této technologii. Stačí mít jenom určitý zájem o tento systém a zjistit si, co vám může reálně přinést. Kromě klasického svícení to budou opravdu zajímavé možnosti, které budete využívat každým dnem.