Přiznejte si kolikrát jste drželi nějakou dietu. A jak dlouho jste u toho vydrželi? Držení diet nemá úplně největší úspěšnost splnění. A kde je problém? Je to věc, která nás nebaví, omezuje, a ne všechny diety chutnají jako dobře připravený steak. Ale co s tím? Existuje na trhu mnoho diet, které mají smysl, nehladovíte a omezují jen určitou část, kterou tělo pro své fungování životně nepotřebuje. Jednou z takových diet je bezsacharidová dieta. Jak už název napovídá, tak se jedná o dietu zaměřenou na omezení cukru. Protože sacharidy jsou cukry. Jsou sice dobrým zdrojem energie, ale také velkým nepřítelem hezké postavy a vhodné váhy.

hubnutí

Nesmíte, ale zapomínat, že žádná dieta není zázračná a bez správného stravování a sportování nezhubnete anebo si svou váhu neudržíte. A platí to i u této diety. Tedy, aby tělo zhublo měl by být výdej vyšší než příjem. Tělo při vydání 3500 kcal zhubne okolo 0,5kg. Taky není tato dieta vhodná úplně pro všechny. Nejvíce s ní vytěží lidé, kteří jsou obézní, ty, které trápí diabetes mellitus 2 typu (cukrovka) a dále lidi, kteří mají vysoký krevní tlak, epilepsie anebo onemocnění játry. Co jíst při bezsacharidové dietě Pokud Vás zajímá, co při takové dietě můžete a nemůžete konzumovat, tak se nyní na to podíváme.

dieta

Do vašeho jídelníčku byste měli zařadit tvaroh, vajíčka, lososa, který je velkou zásobárnou vitamínu D, které tělo velmi hojně potřebuje. Dále by se na vašem talíři měla objevit košťálová zelenina, libové hovězí maso a celozrnné pečivo. Samozřejmě těchto potravin, které při této dietě je mnohem více a doporučuje se oslovit odborníka, který je Vám schopen sestavit jídelníček přímo šitý na vás. Vyhnete se tak nejen neúměrnému hubnutí a poškození metabolismu. Při každé dietě, do které se chcete pustit vždy buďte obezřetní a každý krok velmi zvažte.