Capri legíny byly vždycky takové zajímavé. Nikdy se pořádně nechápala, co to vůbec je. Byly moc dlouhé na kraťasy a zase moc krátké na dlouhé legíny. A tak jsem si řekla, že je možná taky zkusím. Protože před patnácti lety byly Capri legíny hodně moderní. Nosil je skoro každý. A buď to byly takové, že taky legíny byly upnuté na tělo nebo byly právě volné. A já jsem taková, že mám ráda upnuté oblečení. Takže když jsem sháněla nějaké Capri legíny pro sebe, tak jsem hledala takové, aby byly hodně elastické. Chtěla jsem hodně elastické Capri legíny. Taky jsem toužila po tom, aby byly z funkčního materiálu. Velmi často jsem jezdila na kole anebo jsem běhala a taky někdy jsem jezdila na koni. A jízda na koni je můj největší koníček. A sice se na ně nosí speciální kalhoty, ale já jsem si oblíbila na koně právě Capri legíny. Občas jsem měla odřená lýtka, ale nenechala jsem si to vymluvit.

I na procházky je využijete.

Capri Legíny jsou už mojí oblíbenou součástí šatníku, a to jsem je ještě při jedním rokem nesnášela. Nyní si nedokážu představit, proč jsem bez Capri legín mohla vůbec existovat. Protože Capri Legíny jsou opravdu kvalitní. Není nich horko a není nich taky zima. Navíc v Capri legínách to taky skvěle jezdí na kole. Žádné nohavice se vám nedostanou do řetězu kola.

I na vodu se hodí capri legíny.

A pokud hledáte taky nějaký univerzální oblečení na léto, tak Capri legíny jsou pro vás jistě to pravé. Myslím si, že nic nezkazíte, když si pořídíte khaki legíny. Jsou univerzální a ta barva je moderní. A pořídit je taky v několika barvách. Co byste třeba řekli na svítivé oranžové nebo blankytně modré Capri legíny? Myslím si, že je mnoho typů a barev, ve kterých si mžete tyto legíny pořídit. Navíc jsou tyto legíny taky velmi vhodné na to, že si na ně můžete vzít třeba šaty, pokud je chladnější období. Já abych se přiznala, tak tyto Capri legíny nosím velmi často i jen tak doma.