Přesto, že budete o svůj zahradní bazén pečovat, jak nejlépe budete moci, dříve či později bude zapotřebí sáhnout po něčem účinnějším. Čas od času je jistě nutné vyčistit bazénové příslušenství a odstranit nečistoty z omyvatelných ploch. Jedním z produktů, který vám ve vaší snaze pomůže, je ZÁKLADNÍ ČISTIČ BAZÉNŮ.
mop, vědro a hard
·        Pomocí tohoto přípravku odstraníte inkrusty nejen ze samotného bazénu, ale i z celého příslušenství.
·        Nemusíte se obávat o žádné součásti vašeho koupaliště.
·        Nepoškozuje ani plasty, keramiku a nepůsobí zhoubně ani na většinu kovů.
·        Přípravek se jednoduše nanese po naředění pomocí houbičky a pak se spláchne proudem vody.
Majitelé středních a větších bazénů mají jistě zavedenou filtraci a různé jiné technologie. I ty je nutné udržovat v dobrém stavu. Čističe potrubí zbaví rozvody mastných i organických nečistot. Aplikace je velice jednoduchá. Stačí nalít podle návodu dostatečné množství přípravku do odpadního potrubí a za patnáct minut až dvě hodiny propláchnout proudem vody. Jelikož se jedná o vysoce alkalický čistič, není doporučeno používat zvon. Přípravek by mohl natéct zpět a došlo by k poleptání. Plastové i keramické materiály však jeho vlivu odolávají.
reakční činidla

Údržbou prodloužíte životnost

Důležitá je i údržba filtru. Pokud použijete speciální přípravek, pak prodloužíte významným způsobem filtrační náplň. Přípravek se musí aplikovat tak, aby prací roztoky nevnikly do vody a odcházely přímo do odpadu.
·         Současní výrobci bazénové chemie nabízejí dokonce i možnost vyčistění filtračních kuliček.
·        Jedná se o kapalný roztok, který odstraní z polyethylenových vláken zachycené nerozpuštěné nečistoty.
Je možné tento přípravek použít jak při ručním praní, tak i pro vyprání v automatické pračce. Výhodou těchto přípravků je i jejich univerzálnost. Lze je totiž využít i při běžném úklidu kuchyně nebo koupelny.

5/5 - (2 votes)