Do ventilační mřížky se dnes dá uchytit prakticky cokoliv nejen držáky na elektroniku, ale i různé druhy vůní. Je to místo, které je přehledné a umístěno tak, že nám to neodvádí pozornost při řízení vozidla. Navíc jsou vyráběny v takové velikosti, aby nepřekážely ve výhledu řidiče a ani neomezovaly funkčnost klimatizace. Jejich kvalitní provedení je uzpůsobeno především tak aby byly pevně a stabilně instalovány, přístroj nesmí vypadnout ani při jízdě na nerovném terénu. Proto je vždy lepší takový držák na mobil do ventilace pořídit u ověřených prodejců, nedoporučuje se na tržnici, kde nemusí být tato kvalita zajištěna.
Auto Řídící Pane
Výhody držáku:

  • Snadné a bezpečné uchycení do větrací mřížky.
  • Pokud je na kulovém čepu, lze ho natočit podle potřeby, aby byl co nejpřehlednější.
  • Telefon se může uchytit pomocí roztahovacích ramen, které ho díky pružině pevně sevřou. Pokud budeme mít magnetickou verzi, pak se o držení jednoduše postará magnetové spojení.
  • Je malý a nepřekáží ani v řízení ani v přehledu na komunikaci.
  • Univerzální výběr pak je vhodný na ostatní elektronické přístroje, jako je například tablet nebo navigace.
  • Vhodný do každého interiéru vozu.
  • Některé mají zabudovaný integrovaný nabíjecí kabel.

ventilace auta
Tenhle je zkrátka nejlepší

Jedná se o magnetický, z kterého nemusíme mít vůbec žádné obavy. Magnet nikomu neuškodí. Pracuje na principu vložení do mřížky. K balení se přidávají, dva i více kusů kovových žetonů nebo samolepící magnetky. Stačí je pouze umístit na zadní stranu přístroje, přiložit k držáku a výsledek je znát ihned. Magnety se setkají a drží, i když terén nebude zrovna překypovat rovností. Pokud to nechceme lepit na mobil, tak můžeme využít jiné možnosti a to vložit kovový prvek mezi obal a například mobilní telefon. Bude to fungovat na stejném principu. Navíc se dá snadno sundat a na držák se dá uchytit zase jiný přístroj, případně si celý komplet přendat do jiného vozu.