Chystáte se na rekonstrukci? Zařizujete nový byt nebo dům? A zkontrolovali jste elektroinstalaci? Že to není nutné, doku světlo svítí a cokoliv, co připojíte do zásuvky, funguje? Tak na tyhle ukazatele byste se spoléhat neměli. Revize elektroinstalace by měla být pravidelná a ne prováděna pouze při rekonstrukci nebo při pořízení nového bytu či domu. Každopádně se do takového úkolu nepouštějte sami, ale spolehněte se na profesionály.
Správně provedená elektroinstalace je v dnešní moderní době, kdy všechno funguje díky elektrickému proudu, prakticky k nezaplacení.
zástrčky v zásuvkách.jpg
Ale nejde jen o vedení, které je ukryto ve zdi, záleží také na zakončení tohoto vedení a tedy na elektroinstalačních prvcích. My pro Vás máme hned několik produktových řad od předního výrobce vypínačů, zásuvek a elektroinstalačního materiálu, ze kterých si zaručeně vyberete i Vy.
Produktová řada asfora je vlastně takovou základní řadou, která se absolutně hodí do každého interiéru. Její unikátní jednoduché strojky s leštěnou povrchovou úpravou v základních barvách s dokonale tvarovanými rámečky jsou dodávány již v kompletních sadách, čímž Vám usnadní výběr a samozřejmě také celkovou instalaci. Zásuvky a vypínače asfora jsou přesně tím pravým pro každou moderní domácnost, kancelář či dílnu.
béžový přepínač.png
Mezi vypínači asfora nenajdete pouze běžně dostupné modely vypínačů, ale například ovladač na žaluzie či zvonek nebo třeba i otočný stmívač. Zásuvky zde najdete také běžné síťové, ale i datové či anténní. Záleží jen na tom, který model zrovna potřebujete pro Váš interiér. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás, rádi Vám s výběrem poradíme a pomůžeme najít to nejlepší i Váš domov, kanceláři či jakýkoliv jiný interiér. Vybavte se tou nejvyšší kvalitou a spolehlivostí i Vy. U nás ji zaručeně najdete a to za velmi příznivých cenových podmínek.