Záleží přirozeně na tom, o jakou akci se bude jednat. Skutečně některé větší programy vyžadují plánování dopředu a zajištění přítomnosti například větších firem, divadelníků nebo řemeslníků v tento čas. I oni si musí udělat čas, aby se mohli zúčastnit a nepřekazilo jim to jejich plány. V podstatě první informace jsou pouze o termínu konání a dále místě, kde by se událost měla konat. Později se sestavuje program a vypadá to, že bychom mohli být spokojeni s výslednou prací. Jenomže to není všechno a také se nevyplácí nechávat řešení některých věcí na pozdější dobu. Například technické zázemí a také co se skutečně nedá ovlivnit je počasí. Přesto i zde se můžeme připravit na jeho nepřízeň a nenechat se odradit.

nůžkové stany

Jde vůbec proti počasí bojovat?

To skutečně nejde a ani neporučíme větru, aby změnil směr nebo dešti, aby se přestěhoval o kousek dál, případně aby sluníčko ubralo na své teplotě. Ale můžeme si pomoci jinak a to rezervací vhodných stanů, které jsou mimochodem velmi praktické. Na výběr je několik možností a hodně bude záležet na akci, které se to bude dotýkat. Pronájem party stanu není nijak náročný a skutečně je to velmi rozumná investice, když zrovna počasí nám nepřeje. Profily jsou vyrobeny z pevné konstrukce a i plachtovina je dostatečně dost světelně propustná a poskytuje tu nejvyšší ochranu nejen při nepřízni počasí, ale má i skvělé hodnocení v oblasti třídy hořlavosti.

stan

Kam všude lze tyto stany použít?

  • Občerstvení nebo prodej na akcích, kde zboží je dostatečně chráněno.
  • Prezentace na trzích, jarmarcích, veletrzích či burzách nebo podobných předváděcích akcí.
  • Velké stany se hodí i na společenské události, kterými je například svatba nebo oslava narozenin. Do takových stanů si lze zároveň pořídit i stanový nábytek a poté se dá slavit klidně i do ranních hodin, v podstatě žádná nepřízeň počasí nebo teplot tuto událost nezkazí.

Zkrátka podle vhodné velikosti stanu lze jej použít kamkoliv, kde to jen bude potřeba a nehledě na to, že pronájem je tou nejlepší možností, která se v tomto případě nabízí.