Dnes jsem si pro vás připravila článek o funkčním prádle od známé firmy DEVOLD. V sekci devold expedition C-store naleznete mnoho druhů vlněného termoprádla. Najdete zde funkční kalhoty, trika, ale také kuklu a nákrčník jak v dámském tak pánském provedení. Oblečení je velmi příjemné na dotek, pohodlné a jeho předností je vysoká tepelná izolace v extrémních podmínkách. Je to značkové oblečení, tudíž je i cena vyšší, ale rozhodně stojí za vyzkoušení, věřte mi, že poté už nebudete chtít nic jiného.

funkční kalhoty

Většina termoprádla se skládá ze dvou slabších vrstev, které výborně izolují. Úlohou vnitřní vrstvy je rychlý odvod vlhka od těla, druhá vrstva je s 10% Polyamidem, který zvyšuje odolnost proti větru, zimě a mrazu. Tyto modely jsou ideální pro zimní aktivity až do teploty -50°C. Vrchní část oblečení disponuje delšími zády a spodní část naopak vysokým pasem. Další předností těchto modelů je odolnost vůči zápachu, takže pokud jste na dovolené jen s batohem, nemusíte řešit časté praní a v klidu bez jediného zápachu vydržíte celý týden. Veškeré kusy oblečení najdete ve velikostech od XS – XL.

funkční triko

Značka Devold splňuje přísná kritéria mezinárodního testovacího a certifikačního systému pro textilie. V Případě nespokojenosti se nabízí možnost vrácení zboží po dobu 14 dnů od zakoupení produktu. Stačí napsat e-mail nebo kontaktovat telefonicky a domluví se s vámi na vrácení nebo výměně zboží. Záruka na veškeré oblečení je 2 roky. Tuto značku doporučuji každému, kdo rád cestuje nebo jezdí na výlety, do extrémních zimních podmínek a je mu stále zima jako mě. Oblečení je vhodné na lyžování, snowboard, turistiku apod. Kvalitou je toto oblečení jedno z nejlepších, které jsem kdy vyzkoušela. Vždy vám garantují rychlé dodání do 3 pracovních dnů. Pokud máte zájem o více informací o produktech nebo si rovnou objednat, můžete mrknout na odkaz níže, kde vše potřebné najdete.