Tíží vás potřeba financí stále víc a víc? Neustále se zvyšující náklady na živobytí nám ke kvalitnímu a snadnému životu moc nepřispívají. Pokud navíc potřebujeme najednou získat větší obnos financí, pak je často jedinou možností půjčit si peníze. A právě zde, u půjčky nebo hypotéky, to všechno končí i začíná.

Název hypotéky bez registru znamená samozřejmě fakt, že se nemusí při vyřizování tohoto typu úvěru prohlížet registry. Ovšem všechno má malý háček. Co to tedy znamená v praxi? Vlastně to, že při získání úvěru můžete mít dokonce záznam v registru dlužníků. Nebankovní společnosti jsou velice tolerantní a záznamy běžně tolerují, proto můžete získat úvěr i přes to, že máte záznam.

potřesení rukou, smlouva

Ovšem můžeme to chápat také tím způsobem, že není potřeba se někde registrovat! Nebudete vedeni v bankovních spisech, ani si o vás nebudou uchovávat záznamy. Nemusíte se registrovat ani na jiná místa a přesto kompletně úvěr vyřídíte třeba i do 24 hodin a to včetně posouzení hodnoty nemovitosti, kterou budete dávat do zástavy. Z odhadu můžete získat až 70%. Kompletní částka se vyplácí ihned po vyřízení všech potřebných náležitostí na váš účet. Disponovat s ní můžete naprosto jakkoliv.

V případě podnikatelského úvěru musí jít finance samozřejmě do podnikání nebo do firmy. Zaplatíte s nimi běžné výdaje, faktury, nákup materiálu, surovin, běžných výdajů, ale také můžete investovat rozšířit výrobu, začít podnikat v novém oboru, pře-financovat majetek nebo se třeba zbavit starých dluhů či dokonce exekucí. Vyplatíte finanční úřad, OSSZ, VZP a mnoho dalšího. Všechno je možné.

kalkulačka, papíry

A jaké jsou další podmínky? Předem se samozřejmě nic neplatí. Úvěr může být poskytnutý až na dobu splatnosti 30 let. Nízká úroková sazba a peníze i do 24 hodin.

V této oblasti jsou velice oblíbené právě americké hypotéky bez doložení příjmů nebo bez registrů. Ty ovšem vždy znamenají podnikatelské úvěry, takže je potřeba s nimi takto zacházet a nakládat. Finance tedy musí putovat do podnikání.