Optimalizace webových stránek není jednoduchou záležitostí a může se při ní udělat spoustu chyb, proto je nejlepší svěřit tuto tématiku do rukou odborníků. Abychom s vámi vytvořili co nejlepší strategii, potřebujeme k tomu znát určitá fakta. Začneme tedy s vámi spolupracovat od samého začátku na všech detailech, ale zbytečnostmi vás zatěžovat opravdu nebudeme. Vytvoříme konkrétní projekt, podle toho, co vaše stránky potřebují a co vy si vlastně přejete. Celá strategie musí být dobře naplánovaná, abychom společně došli k úspěšnému konci. Kontaktujte nás na telefonní číslo 724761988 nebo formou e-mailu. Náročné projekty zajistíme komplexně. Správné řešení vytvoříme vždy na míru https://www.seolight.cz/seo-analyza.
Děti Studie Z Laptop

Základní SEO analýza

Zřejmě vás napadla otázka, co je vlastně analýza a jak souvisí s vaším webem? Odpověď je prostá. Tato témata spolu souvisí opravdu hodně. Vždy je zapotřebí udělat patřičnou analýzu, než se začneme zabývat dalšími úkoly. SEO analýza se týká vašich internetových stránek a to z toho důvodu, že je zapotřebí v prvé řadě mít správně nastavený web. Každý si možná myslí, že jej má správně nastavený. Třeba vám ho vytvářeli profesionálové, jenomže zde často bývá háček, protože v mnohých situacích se stává, že právě na nějaké nesrovnalosti narazíme, což by později mohl být pro naší kompletní službu SEO problém, proto ho odstraníme hned na začátku.
Komunikace Výzkum
Prvním krokem je tedy kontrola webu. Nechejte si váš web zkontrolovat.
Následují klíčová slova, jestliže víte, jaká jsou pro vás vhodná, pak nám je sdělte. Ovšem pokud se nacházíte v situaci, kdy si myslíte, že i v tomto ohledu byste chtěli raději trochu poradit, pak se není čeho obávat. Pomůžeme vám se správným výběrem a navrhneme ta slova, o kterých si budeme myslet, že jsou pro váš web nejlepší, tedy nejvhodnější.
Podnikání Žena Účetnictví
A co obsahuje samotná analýza?

  1. Kontrola struktury webu.
  2. Kontrola interní duplicity textu.
  3. Kontrola sitemapy.
  4. Kontrola title.
  5. Kontrola meta description.
  6. Kontrola struktury webu – H1, H2, H3
  7. Interní prolinkování webu.
  8. Plus spoustu dalších našich postřehů, které známe již z praxe s vyhledávači.

Jistě se budete ptát také na cenu této služby. Cena je stanovená na 500 korun za jednu hodinu práce.