Potřebujete bydlet a nemůžete si dovolit čekat na to, až vám banka konečně přidělí drahou hypotéku? Je vám jasné, že tolik peněz, kolik na bydlení potřebujete, v dohledné době nevyděláte? V tom případě vám jistě přijde vhod chytré řešení, které vám zajistí potřebné bydlení za rozumnou cenu – a to i bez rizikové hypotéky.
Klasické byty anebo stavba domu jsou opravdu drahou záležitostí, při jejichž koupi se člověk neobejde bez pořádného balíku peněz, zhruba několika miliónů korun, které jen málokdo nosí po kapsách. To znamená, že se většina lidí musí spoléhat na hypotéku. Ovšem hypotéka jako taková je rovněž velice drahou, a přitom velmi rizikovou záležitostí. Nejenže ji budete splácet třeba až třicet let, a po celou tu dobu si nebudete jistí tím, zda nakonec o svůj majetek nepřijdete, ale ještě navíc za ta léta deseti či statisíce korun přeplatíte nad rámec skutečné hodnoty. Opravdu chcete za své bydlení zaplatit tak nehoráznou cenu?žena s mobilem u okna
Jistě uznáte, že v takové situaci se vyplatí důkladně uvážit, zda na trhu neexistuje jiné, lepší řešení. A jedno takové se vám přímo nabízí – nejedná se o nic jiného, než o celoroční mobilní dům Lavaro House, který můžete mít za naprosto bezkonkurenční cenu.
Jestliže vás běžná stavba malého domu přijde na minimálně tři milióny korun, tak mobilheim vás bude stát třeba i méně než jeden milión!
Konečná cena, kterou za něj zaplatíte, je závislá především na tom, jak moc budete nároční. Pakliže byste měli zájem pouze o sezónní nezateplený rekreační objekt, vyjde vás pouze na několik stovek tisíc korun. Naopak stavba nejvyšší kvality a v dobrém designovém provedení se může vyšplhat i přes jeden milión. Ať tak či onak, platí, že za takovou částku si jiné klasické bydlení nepořídíte.půjčka, vějíř bankovek
Pro mobilní dům je typické, že nemá pevné základy spojené se zemí. Ovšem ve všech jiných ohledech bude vypadat tak, jak jste zvyklí – jeho interiér od klasického bytu rozhodně nerozeznáte.