Vizualizace interiéru

Narozením člověka vše začíná. To jsou poslední okamžiky, kdy je bez starostí, které mu další bytí přinese. Přijdou léta předškolní, školní, první lásky a zakládání rodiny. Samozřejmě je třeba začít řešit i bydlení. Zde dojdete k okamžiku, kdy se musíte rozhodnout, jestli se při zařizování interiéru, ve vašem novém bydlení vydáte cestou individuálních nákupů a skládání leporela, nebo se svěříte se svými požadavky a představami lidem, kteří vám mohou pomocí profesionálních rad, ušetřit mnohé starosti a v neposlední řadě i svou efektivností, prostředky finanční. Nyní nastává okamžik, kdy bychom se rádi představili a představili vám i naše možnosti a postupy při realizacích zakázek, při vizualizacích interiéru.

moderně

Naše společnost BYDESIGN, byla založena třemi designérkami, které se nesoustředí jen na své 2D a 3D návrhy, ale také tyto návrhy projektují a dozorují při realizaci. Více se dozvíte o nás na našich webových stránkách, kde najdete spoustu informací. Ještě několik slov o našich možnostech, které jsme schopni poskytovat komplexně, ale i po jednotlivých krocích samostatně, dle přání zákazníka. Vždy začínáme schůzkou s klientem, přímo na místě realizace, zde si vše zaměříme a půdorysy zpracujeme ve 2D podobě a navrhneme možnosti dispozice a uspořádání interiéru.

interiér

Poté zpracujeme 3D návrh a znovu nastává čas, ke konzultaci se zákazníkem a zapracování možných připomínek do návrhu. Dále zpracujeme výkresy pro jednotlivá řemesla k realizaci, aby vše proběhlo profesionálně a ke spokojenosti zákazníka a samozřejmostí a bonusem pro zákazníka je cenová nabídka a návrh výběru interiéru a závěrečná individualizace ve smysl barevnosti a použitých materiálů. Poté následuje již samotná realizace, kde můžeme provádět stavební dozor a dohlédnout na účelné využití vašich finančních prostředků a v neposlední řadě i na co nejkratší dobu realizace. Mezi nejobvyklejší interiérové realizace můžeme řadit návrhy, pro obývací pokoje a kuchyně, dětské pokoje, pracovny, komory a šatníky, ložnice, koupelny a toalety, chodby a předsíně a samozřejmě i návrhy souvisejících exteriéru, z důvodu sladění celku do jednotného a harmonického stylu.

Budeme se těšit na spolupráci.