Každý, kdo nemá k dispozici nadstandardní obytné plochy, uvítá s radostí skříně na míru. Už odzvonilo dobám, kdy se v prodejně nábytku vzal prostě takový kus, který byl zrovna k mání a postavil se doprostřed pokoje, protože se do výklenku nevešel. Že skříň vůbec neladila se zbylým nábytkem, byl pouze detail, byla navíc neprakticky řešená, jen tyč na ramínka, žádný šuplík, žádná police, ale co se dalo dělat, holt se lidé nějak přizpůsobili, kutilové skříň třeba dotvořili k obrazu svému. Navíc taková skříň bývala nehorázně drahá, co se jí musí přičíst k dobru, byla kvalitní a mnohdy přežila svého majitele.

vestavěná skříň

V dnešní době si můžeme vybírat z opravdu bohaté nabídky nejrůznějších typů skříní, navíc si je můžeme nechat udělat přímo na míru, což je neskutečná výhoda, hlavně pro obyvatele menších bytů, kteří díky takto zhotoveným skříním na míru využijí efektivně každičké vhodné místo v bytě. Skříň tak perfektně padne do každé niky, nezůstane zde nevyužitý prostor. Můžete si navíc navrhnout řešení skříně sami, z pohodlí domova ve 3D návrháři na stránkách obchodu. Vyberete si z nabídky různých modulů, které se ještě dají upravit podle speciálních požadavků. Svůj návrh odešlete a sjednáte si schůzku, kde s vámi odborníci připraví detailní řešení. Vypracují 3D počítačovou vizualizaci a cenovou kalkulaci.

skříň

Pokud by kalkulace překračovala vaše finanční možnosti, není žádný problém upravit ji na požadovanou hranici. Můžete si vybírat z různých materiálů, volíte dveře svojí skříně tak, aby přesně padly do stylu vašeho interiéru, a v neposlední řadě si pohrajete s navolením kouzelných, praktických doplňků. Pokud si nejste jisti, ohledně vaší volby, můžete si připlatit služby bytového architekta, který doporučí ta nejideálnější řešení. Firma Sten se může pochlubit dlouholetými zkušenostmi ve výrobě nábytku, svým jedinečným přístupem k zákazníkovi, vysokou kvalitou všech používaných materiálů a profesionální montáží zkušenými montéry.