Oblečení musí jednou za čas nakupovat každý z nás. Přirozeně se totiž opotřebuje, ať už nešetrným zacházením, pravidelným nošením nebo praním. Žádné oblečení zkrátka není nesmrtelné. Proto musíte pravidelně doplňovat svůj šatník, abyste měli v čem chodit. A oblečení nenakupujeme jen proto, že bychom staré kousky zničili. Někdy si koupíme něco jen proto, že se nám to líbí a chceme to mít. Jindy zase potřebujeme nečekaně oblečení pro nějakou zvláštní příležitost, ať už třeba na svatbu, pohřeb nebo pracovní pohovor. I v těchto případech zamíříme do obchodů s oblečením nebo na nejrůznější e-shopy, které oblečení nabízí. Nákupy oblečení zcela určitě jistým způsobem zasahují do našeho rozpočtu, avšak existuje spousta možností, jak na oblečení můžete ušetřit. Stačí se jen podívat na naše tipy.

trička

Sledujte nejrůznější výprodeje. pokud víte, že si brzy budete muset pořídit například zimní bundu, kupte ji nejlépe v období jara, kdy většina obchodních řetězců pořádá výprodeje ze zimní kolekce. Můžete tak sehnat krásné sezónní oblečení klidně i za pouhou polovinu původní ceny.

Kupujte s rozmyslem. To, že na něčem uvidíte slevovou cenovku, není pokyn k tomu, abyste začali bezhlavě nakupovat. Mnohdy jsou slevy dané pouze na oko, aby přilákali více zákazníků, ale ve skutečnosti nemají pro nás takovou hodnotu. Připlaťte si za některé kousky. Zejména za ty, které budete nosit každý den, tedy třeba základní trička, džíny, prádlo. Na takových věcech se nevyplatí šetřit, protože aby přežili časté praní a nošení, potřebujete, aby byli kvalitní. A za kvalitu si musíte připlatit. Ale ve finále vás to pořád vyjde méně, než kdybyste měli některé kousky kupovat každé dva, tři měsíce.

oblečení

Pokud nakupujete na e-shopech, určitě se vám vyplatí, pokud před nákupem prozkoumáte, zda nemáte k využití nějaké kupóny, které by vám poskytli slevu. Spoustu e-shopů totiž takovou možnost nabízí. Můžete využít například slevové kódy na About you Zelené slevy. Na tomto e-shopu najdete široký výběr oblečení pro všechny příležitosti.