Automatická pračka je již standardem v rámci vybavení snad každé domácnosti. Čím dál více se těší oblibě i sušička na prádlo. Zcela ideálním řešením je zakoupení pračky se sušičkou. Kdy uspoříte nejen místo. Je tak zcela dokonalým řešením i v případě malého bytu a malého prostoru v koupelně, v prádedlně či jiné místnosti. Věřte, že se jedná o dokonalého pomocníka, kterého ocení každý, nejenom uživatelé menších prostorů.

pračky v prodejně
Výhody pračky se sušičkou aneb proč zvolit 2v1?

U tohoto kombinovaného elektrického spotřebiče není nijak snížena či opomenuta podstata moderní technologie. K dispozici jsou programy, které se nachází zcela běžně u každého zařízení, pokud jsou kupovány jednotlivě. Jen v případě sušičky v rámci zakoupení 2v1, je vybavenost programy o něco nižší. Nicméně importantní programy vždy sušička v kombinaci s pračkou má. Dalším podstatným a pro mnohé jistě významným faktem je, že pořizovací cena kombinovaného zařízení je levnější variantou, než v případě pořízení pračky a sušičky zvlášť.


Komfort v nabídce speciálních programů

Prostřednictvím unikátních programů máte záruku nejen dokonale vypraného prádla. Mezi funkce náleží odložený start, nastavení teploty či volba počtu otáček. Některá zařízení dokonce vás i upozorní, že je třeba vyčistit buben pračky. Většina zařízení disponuje velmi dokonalým bubnem, který má zcela hladké hřebeny, tím je zaručena eliminace potenciálního poškození prádla. Mnohá zařízení rovněž mají dětskou pojistku.

Nutno zmínit i kvalitu motoru, který prodlužuje nejen životnost zařízení, ale má vliv i na tichý chod, stejně tak má  pozitivní vliv na spotřebu elektrické energie.

buben uvnitř pračky
Na co si dát pozor?

Je třeba při výběru se zaměřit na kapacitu praní a sušení, neboť mnohdy není shodná. Zde platí, že je lepší preferovat podle kapacity sušení, ne dle maximální nosnosti pracího bubnu. Jde o to, že tímto tak předejdete potenciálnímu riziku, kdy z vyprané várky budete moci sušit jen pouze několik kusů prádla.