Pokud nejste vyznavači nějaké sportu a spíše vyhledáváte nevšední zábavu, jako je laser game, jump park, nebo jiné nevšední aktivity, tak musíte zaručeně vyzkoušet escape game Enigmaescape. Pokud jste nikdy o únikové hře neslyšeli, tak to nevadí, teď to můžete napravit. Tato hra se k nám dostala ze zahraničí a velice rychle se chytla a rozšířila. Momentálně můžete v České republice navštívit na desítku únikových her a to každou na jiném místě.

escape game

Tyto hry jsou originální každá hra, je o něčem jiném. Většinou jde spíše o téma, které byste chtěli vyzkoušet, protože na tom hodně záleží. Únikové hry jsou plné napětí, hádanek, rébusů, tajemného odhalování a také týmové práci, která se vždy hodí. Z pravidla je dané, ž hra je pro 5 hráčů a dá se hrát od 2 hráčů. Hra trvá většinou 90 minut a jejím úkolem je rozluštit záhadu a dostat se do zdárného konce. Na cestě budete však mít mnoho záludných úkolů a rébusů, které budete muset společnými silami rozlousknout.

escape game (2)

Úniková hra je vhodná jak pro děti od 10 let, tak pro starší lidi. Můžete na hru vyrazit, jak s rodinou, tak s přáteli a užít si nevšední zábavu plnou napětí. Velmi oblíbené je i zakupování dárkových poukazů, které jsou v různých cenových relacích, a můžete k nim zakoupit vkusnou krabičku, která je výstižná ke hře samotné. Velmi často se zde také pořádají firemní akce, rozlučky se svobodou a také školní výlety, kde děti závodí s časem a vyřešenými úkoly. Pokud na hru zavítáte se zaměstnanci, tak si můžete udělat obrázek o tom, jak lidé z Vaší firmy pracují ve vypjatých situacích a jaké je jejich spolupráce. Díky tomu je můžete ve firmě i přeházet a udělat tak lepší pracovní nasazení.

Pokud se tedy doma nudíte a už nevíte, co byste dělali, tak vezměte přátelé, či rodinu a běžte vyzkoušet únikovou hru. Zaručeně se Vám zalíbí a budete navštěvovat další v České republice.