–          Ano, samozřejmě. Jsou samozřejmě i jisté výjimky potvrzující pravidlo. Ale kde nejsou? Nicméně to vůbec neznamená, že ji najdete ihned ve dvaceti a zase naopak. Také ji nemusíte mít do své smrti. Bohužel už o tom život je. Někdy láska Vašeho života umře ve dvaceti na autonehodu a už nikoho takového nenajdete. Jindy najdete pravou lásku až v šedesáti a umřete spolu. Nicméně je také možné, že ji potkáte, ale vzdáte se jí. Existuje spousta případů, kdy ji najdete už při dětech a manželství. Tudíž je potom celkem nežádoucí. Potom tedy odejde, kdy se stává, že už ji nikdy v budoucnu nenajdete znovu. Ale zpravidla vždycky ji najdete, potkáte. Pak už je jen na to, jak se k ní zachováte.
Svatební fotografie muž a žena s prsty do tvaru srdce.

Je to pravá láska?

–          Takhle přímo Vám to zřejmě nikdo nepotvrdí. To poznáš, až to přijde. Řekne Vám jistě jeden z Vašich rodičů. A zdaleka se nemýlí. Pokud stále váháte, zda ano či ne. Ještě to ten pravý/á ještě zřejmě nebude. Samozřejmě, že pár pochybností tu bude vždy. Ale musí to být jen únosná hranice. Pokud jste s obavami každý den. Nevěříte tomu, máte pocity, že tohle není ono. Tak to nejspíš ono nebude. Naučte se naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Stačí zavřít oči. Pokud si nedokážete představit, ani blízkou budoucnost. Je to jasné. To nebude ono!
 

Kde ji potkám?

–          No inu, potkat ji můžete opravdu kdekoliv. Tak třeba v parku, na schodech ve škole nebo na přechodu. Za mě stokrát raději venku než na internetu. Určitě dětem nechcete vyprávět, že jste se seznámili přes internet. Mohly by si z toho vzít špatný příklad. Samozřejmě ji můžete najít, tam kde zrovna jste nejčastěji. Určitě neuděláte chybu, když změníte občas místo. Existuje však základní pravidlo, kterého byste se měli držet. To zní, že střízlivou polovičku nenajdete v hospodě a zábavného člověka na hřbitově. Podle toho byste si měli vybírat místa. Chcete někoho chytrého? Zajděte do knihovny. Ale nebojte ona si Vás najde kdekoliv, zrovna když to budete nejméně čekat!
 Manželský pár v důchodovém věku ležící v posteli.
My Vám držíme palce. Teď už jen vyrazte ven a vydejte se do tajuplného hledání Vaší drahé polovičky. Protože jak je všude známo, nikdo přece nechce zůstat do konce života sám.