Vlastnit domácí bazén je pro všechny členy rodiny (bez ohledu na věkovou kategorii) velkým luxusem, protože si pohodu u vody můžou užívat kdykoliv budou chtít bez toho, aby odešli z domova. I když se bude jednat o malou nádrž, uspokojit vaše potřeby může už jenom díky tomu, že bude jenom vaše.
Abyste však komfort, který nabízí i plně využívali, musíte se vlastními silami přičinit o to, aby byla vaše bazénová voda vždy perfektní. Jedině se správným přípravkem se vám to povede, právě proto je důležité si vybrat ten nejúčinnější.

multitabelty

Chemické tablety, které zabrání jejímu zakalení

Chemických přípravků je hodně. V sortimentu bazénové chemie nalezete nespočet přípravků, které plní různé funkce a zdokonalí vzhled vaší vody. Multi tablety maxi 5v1 Techneco se však postarají o více funkcí najednou a usnadní vám tak práci s dalšími kroky, která byste museli podniknout k tomu, aby byl vzhled vaší vody luxusní.
Základní informací, kterou by měli mít na paměti všichni majitelé bazénu je to, že je nejdříve potřeba upravit hodnotu pH ve vodě.Při dodržení tohoto pravidla se můžete s jistotou spolehnout na to, že vaše chemické tablety budou účinkovat ukázkově.
Jaké funkce mají tablety 5v1?

  1. Dopřejí vaší vodě optimální hladinu chloru. O její další chloraci se tak nebudete muset starat pomocí jiných chlorových přípravků.
  2. Jsou schopné udržet pH vody v rovnováze, díky čemu se nebudete muset obávat toho, že vám v krátké době stoupne nebo naopak klesne.
  3. Zabraňují vzniku inkrustů, a to nejen na dně vaší bazénové plachty, ale i po stěnách vašeho bazénu. Mají schopnost udržet vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě.
  4. Výrazně vám usnadní proces vysrážení nečistot, které je těžké odstranit mechanicky.
  5. Postarají se o bezchybnou desinfekci vaší vody, která bude nezávadná ke koupání.

tablety 5x1

Všechno, co od vody ve vaší koupací nádrži očekáváte je to, aby byla čistá. Díky tabletám, které zabrání hned několika nepříjemným procesům zakalení vody si můžete být jistí, že vaše péče o vodu bude minimální. Obraťte se na volbu tablet, které fungují a vaše léto si budete moct užívat tak, jak jste si to i vysnili.